Yönetim Kurulu

Mustafa İlbak

Mustafa İlbak

Mustafa İlbak profesyonel yaşamına reklam sektöründe yönetici olarak başlamıştır.

İki ayrı şirkette devam eden kariyerini takiben, Kentvizyon Açıkhava Reklamcılığı A.Ş.'yi kuran Mustafa İlbak, 1998 yılında uluslararası açıkhava reklamcılığının lider şirketlerinden Ströer Grubu ile ortaklığa girerek Ströer Kentvizyon'u hayata geçirmiştir.

Bu ortaklığı takiben Ströer Kentvizyon Yönetim Kurulu Başkanlığı'na atanan İlbak 2010 yılında faaliyetlerini çeşitli alanlarda sürdüren İlbak şirket ve iştiraklerini tek grup altında bir araya getirerek, kardeşi Murat İlbak ile beraber İlbak Holding'i kurmuş ve Yönetim Kurulu Başkanlığını üstlenmiştir.

Mustafa İlbak, aynı zamanda Portline, Kentvizyon Medya, Büyük Baskı Merkezi, Fokus İnşaat, İlbak Yapı, İlbak Maden, İlbak Turizm gibi farklı İlbak iştiraklerinin yönetim kurulunda görev almaktadır

Murat İlbak – Yönetim Kurulu Başkanı

Murat İlbak – Yönetim Kurulu Başkanı

Murat İlbak, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirmiş ve Ströer Group'ta iş hayatına atılmıştır. 2000 yılında Ströer Kentvizyon'da Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan İlbak, 2006 yılında şirketin CEO'luğunu üstlenmiş ve Mustafa İlbak'ı takiben Ströer Yönetim Kurulu Başkanlığı'na atanmıştır.

2016 tarihine kadar eş zamanlı olarak Ströer Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de devam ettiren İlbak, aynı zamanda İlbak Holding'in de Yönetim Kurulu Başkanı'dır.

Portline, Kentvizyon, Medya, People Initiative, United People, Acacia Maden, Fokus İnşaat, İlbak Yapı, İlbak Maden, İlbak Turizm gibi farklı İlbak iştiraklerinin yönetim kurulunda görev almaktadır.

Hazal İlbak Topbaş – Yönetim Kurulu Üyesi

Hazal İlbak Topbaş – Yönetim Kurulu Üyesi

Hazal İlbak Topbaş, 2014 yılında Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü bitirdi ve İlbak Holding'de iş hayatına atıldı. 2014 – 2017 yılları arasında holding bünyesindeki çeşitli departmanlarda yönetici olarak çalıştı. 2017 Mart ayı itibariyle Pazarlama, Stratejik Planlama & Kurumsal Gelişim, İlbak Turizm ve Holding Sosyal Sorumluluk Projeleri'nden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi görevini devam ettirmektedir.

Eyüp Batal – Yönetim Kurulu Üyesi

Eyüp Batal – Yönetim Kurulu Üyesi

Eyüp Batal, yüksek öğrenimini İstanbul Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Cerrahoğlu Avukatlık Bürosu'nda başladığı kariyerini, 2007 yılında Büyük Baskı Merkezi Genel Müdürü olarak sürdürmüştür.

2011 - 2017 yılları arasında İlbak Holding Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmış; 2017 yılından bugüne İlbak Holding Hukuk, İş Sağlığı ve Güvenliği departmanları ile İnşaat ve Maden Grubu şirketlerinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak iş hayatına devam etmektedir.

Ayşe Şeker – Yönetim Kurulu Üyesi

Ayşe Şeker – Yönetim Kurulu Üyesi

Ayşe Şeker, Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümü ve Yeditepe Üniversitesi MBA mezunu olup, çalışma hayatına 1998 yılında Turkcell'de başlamıştır.

1999 - 2004 yılları arasında, Turkcell Global Bilgi'de İnsan Kaynakları Departmanı'nın çeşitli fonksiyonlarında görev aldıktan sonra, 2004 - 2006 yıllarında Art Grup'ta İnsan Kaynakları Müdürü olarak kariyerine devam etmiş; 2006 - 2010 yıllarında GNC İnsan Kaynakları Direktörü görevini yürütmüştür.

2010 yılında İlbak Holding'e İnsan Kaynakları Direktörü olarak katılan Ayşe Şeker, 2015 yılından itibaren İnsan Kaynakları,İdari İşler, İnşaat & Mimari İşler departmanlarından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Selçuk Salman – Yönetim Kurulu Üyesi

Selçuk Salman – Yönetim Kurulu Üyesi

Selçuk Salman, lisans ve yüksek lisans öğrenimini ABD'nin Cleveland şehrinde Baldwin Wallace College'da tamamlamıştır.

13 sene boyunca General Electric'te çeşitli görevlerde bulunmuş; en son Güney Doğu Avrupa Mali İşler'den Sorumlu Müdür görevini yürütmüştür.

2008 - 2011 yılları arasında Ströer'de CFO pozisyonunda çalışmıştır. 2011 yılından itibaren ise İlbak Holding'de Mali İşler & Satınalma departmanlarındansorumlu Yönetim Kurulu Üyesi görevini üstlenmektedir.

Gülçin Ulutürk – Yönetim Kurulu Üyesi

Gülçin Ulutürk – Yönetim Kurulu Üyesi

Gülçin Ulutürk, Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü lisans ve İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümü yüksek lisans mezunu olup, çalışma hayatına 1987 yılında Egebank'ta başlamıştır.

1988 – 1990 yılları arasında Yapı ve Kredi Bankası'nda Menkul Değerler Satış Müdürü, 1990 – 1995 arası Işıklar Menkul Kıymetler A.Ş' de Genel Müdür görevini yürütmüştür.

1995 – 1997 Finansbank – Finans Yatırım Genel Müdür Yardımcılığı, 1997 - 1998 Yurt Menkul Değerler A.Ş. Genel Müdür unvanlarında çalıştıktan sonra 1998 - 2001 yılları arasında Transteknik Holding A.Ş. ve United Entertainment Company'de Başkan Yardımcısı olarak görev almıştır. Kariyerine 2002 -2004 yılları arasında Ak Hayat Emeklilik'te Satış Pazarlama Grup Müdürü olarak devam ettikten sonra, 2004 yılında Ströer Kentvizyon Şirketinde üst düzey yönetici olarak görev almış ve 2007- 2018 tarihleri arasında CEO görevini üstlenmiştir.

2019 yılı itibariyle İlbak Holding bünyesinde Yurtdışı Yatırımlar/Projeler ve Yeni İş Alanlarının geliştirilmesinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevine devam etmektedir.