İlan Marble

Global yaklaşımı ilke edinerek, yüksek kalitede hizmet veren çevreye duyarlı bir şirket olmak.
 

İlan Marble, 2011 yılında kurulmuş, parlak bir gelecek yaratmak için uzun vadeli, samimi ve işbirlikçi ilişkiler oluşturmada yüksek kaliteli kaynaklar, global yaklaşım ve standartlaştırılmış hizmet ile mermer blok üretiminde uzmanlaşmış entegre bir ham madde sağlayıcısıdır. Konya ili, Beyşehir ilçesinde bulunan İlan Marble, alt yapı ve izin çalışmaları tamamlanmış olup, 2014 yılı itibariyle Beyşehir Bölgesi'nde 2. mermer ocağını da açarak üretim faaliyetlerine başlanmıştır.
 

Doğanın Eşsiz Hediyesi…
 

Seçkin bir kadro ile mevcut son üretim teknolojisi ve ekipmanları kullanarak, çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak hedefiyle yola çıkan İlan Marble, kendi sahalarından mermer blok üretim ve ihracatıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Yakın zamanda mevcut ocak sayısını, üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırarak iç / dış pazardaki müşterilerine daha geniş bir yelpazede hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Bölgenin genel karakteristiği bej renkli mermerdir. Bölgede açık ve koyu tonlarda oldukça geniş bir üretim potansiyeline sahip mermer oluşumları mevcuttur. Ilan Marble ocaklarından, Moon Cream, Moon Light, Moon Grey, Moon Moire, Vanilla Silver, Vanilla White, Vanilla Spider, French Vanilla  isimleriyle 8 farklı çeşit bej, beyaz ve gri renkli mermer çıkartmaktadır.

İlan Marble, 2015 yılından itibaren her yıl dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan Jaipur Stone , Xiamen Doğal Taş Fuarı, İzmir Mermer Fuarı ve Bursa Blok Mermer Fuarında yer alarak yoğun ilgi gören bej renkli taşlarını uluslararası alıcılarla buluşturmuştur.

İletişim bilgileri

Genel Müdürlük

Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok Balmumcu / İstanbul

Tel
+90 212 708 22 00

Faks
+90 212 708 22 05

Web Sitesi
www.ilanmarble.com