İlan Marble

Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin kalkınmasına zengin katkılar sağlayan ve Türkiye ekonomisine güç katan, çevreye duyarlı bir şirket olmayı hedefliyoruz.
 

İlan Marble 2011 yılında kurulmuş, yüksek kalite anlayışı ve  global yaklaşımıyla  blok mermer üretiminde uzmanlaşmış bir markadır. Konya ilinin  Beyşehir ilçesinde bulunan İlan Marble maden ocağının altyapı ve izin çalışmaları 2014’te tamamlanmıştır.  3 mermer ocağında üretim faaliyetleri devam etmektedir.

Doğanın Eşsiz Hediyesi…
 

Seçkin bir kadro ile mevcut son üretim teknolojisi ve ekipmanları kullanarak, çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak hedefiyle yola çıkan İlan Marble, kendi sahalarından mermer blok üretim ve ihracatıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çin ve Hindistan başta olmak üzere ağırlıklı olarak yurt dışı pazarlarına hizmet sunmaktadır.

Ocakların bulunduğu bölgede açık ve koyu tonlarda oldukça geniş bir yelpazeye sahip mermer oluşumları mevcuttur. İlan Marble ocaklarından, Moon Cream, Moon Grey, Vanilla White, Vanilla Spider, French Vanilla,Vanilla Venato ve New Collection  isimleriyle 7 farklı mermer koleksiyonu çıkartmaktadır.

İlan Marble, 2015 yılından itibaren her yıl dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan Xiamen Doğal Taş Fuarı, İzmir Mermer Fuarı ve Bursa Blok Mermer fuarlarına katılarak ulusal ve uluslararası alıcılarla buluşmaktadır.

İletişim bilgileri

Genel Müdürlük

Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok Balmumcu / İstanbul

Tel
+90 212 708 22 00

Faks
+90 212 708 22 05

Web Sitesi
www.ilanmarble.com