İlan Marble

Global yaklaşımı ilke edinerek, yüksek kalitede hizmet veren çevreye duyarlı bir şirket olmak.
 

İlan Marble 2011 yılında kurulmuş, yüksek kalite anlayışıyla global yaklaşım ve standartlaşmış hizmet sunan blok mermer üretiminde uzmanlaşmış bir markadır. Konya ili, Beyşehir ilçesinde bulunan İlan Marble, alt yapı ve izin çalışmaları 2014’te tamamlanmış olan 2 mermer ocağında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

İlan Marble, IMMIB verilerine göre, 2020 yılında gerçekleştirdiği ihracat rakamıyla doğal taş kategorisinde 8ci sırada yer almıştır.
 

Doğanın Eşsiz Hediyesi…
 

Seçkin bir kadro ile mevcut son üretim teknolojisi ve ekipmanları kullanarak, çevreye duyarlı, yörenin gelişmesine ve ülke ekonomisine katkıda bulunacak bir şirket yaratmak hedefiyle yola çıkan İlan Marble, kendi sahalarından mermer blok üretim ve ihracatıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çin ve Hindistan başta olmak üzere ağırlıklı olarak yurtdışı pazarlarına hizmet sunmaktadır.

Ocakların bulunduğu bölgede açık ve koyu tonlarda oldukça geniş bir yelpazeye sahip mermer oluşumları mevcuttur. Ilan Marble ocaklarından, Moon Cream, Moon Grey, Vanilla White, Vanilla Spider ve French Vanilla isimleriyle 5 farklı çeşit mermer çıkartmaktadır.

İlan Marble, 2015 yılından itibaren her yıl dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan Xiamen Doğal Taş Fuarı, İzmir Mermer Fuarı ve Bursa Blok Mermer fuarlarına katılarak ulusal ve uluslararası alıcılarla buluşmaktadır.

İletişim bilgileri

Genel Müdürlük

Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok Balmumcu / İstanbul

Tel
+90 212 708 22 00

Faks
+90 212 708 22 05

Web Sitesi
www.ilanmarble.com