People

Müşterisini tanıyan, ihtiyaçlarını belirleyen, mecralar ile güçlü ilişkileri olan ve global ortaklığın getirmiş olduğu bilgi birikimini pazara entegre eden yapı!
 

People Communications 4 Aralık 2009'da kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde kendisinden emin adımlarla Türkiye'nin en iyi ajansları arasına girmeyi başarmıştır. Tesadüf olmayan bu başarısının arkasında, sektörün ileri gelenlerinden oluşmuş üst yönetim tecrübeleri ile dinamik ve heyecan dolu çalışan kadrosunun yaratmış olduğu etkili sinerji yatmaktadır.

2014 yılında People Communications, Global Initiative Network ile işbirliğine giderek People Initiative adını aldı. İşbirliği anlaşmasına göre, People Initiative bağımsız bir ajans olarak hizmet vermeye devam ederken global ajans tarafından geliştirilen birçok farklı metodoloji ve planlama araçlarının kullanım hakkına sahip oldu.

Müşterisini tanıyan, ihtiyaçlarını belirleyen, mecralar ile güçlü ilişkileri olan ve global ortaklığın getirmiş olduğu bilgi birikimini pazara entegre eden yapısıyla «en iyi» olma yolunda hızla ilerleyen bir çözüm ortağıdır. Marka değerleri ışığında müşterileri ile tüketicileri arasında köprüler kurmaktadır. Değişime kolay adapte olan ve yön veren yapısıyla çağın gereksinimlerine uyup markalarını anlamlı markalar haline getirmeye çalışmaktadır.
 

Hizmetler
 

Planlamadan satınalmaya, danışmanlıktan uygulama ve stratejiye, araştırma ve modellemeden pazarlıklara ve uluslararası koordinasyona kadar iletişim alanının her kolunda uzmanlaşmış kadrosu ve araçları ile tam servis veren bir iletişim ajansıdır.

Etkinleştirilmiş geleneksel mecra planlaması, satınalması (TV, Gazete, Radyo, Açıkhava, Sinema, Dergi) ve değerlendirmelerinden yeni mecra uygulamaları, sponsorluklar, entegrasyon, gerilla ve event marketing aktivitelerine kadar her alanda medya ve bütünleşik iletişim planlaması hizmeti vermektedir.

Stratejik ortaklıklar kapsamında her geçen gün müşterilerinin işini büyütmek ve markaları ile tüketiciler arasında güçlü ve tutkulu bir bağ kurarken sürekli ek değer yaratarak, değişen iletişim dünyası ve pazar dinamiklerine en uygun çözümleri üretmek ana hedefidir. Markaları tüketiciler ile en doğru şekilde buluşturmak ve marka bağımlıları yaratmak en temel hizmetidir.

İletişim bilgileri

Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok Balmumcu / İstanbul

Tel
+90 212 708 20 00

Faks
+90 212 708 20 20

Web Sitesi
www.peoplecomms.com.tr