People

Müşterisini tanıyan, ihtiyaçlarını belirleyen, mecralar ile güçlü ilişkileri olan ve yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimini pazara entegre eden güçlü bir yapı!
 

People 2009 yılında kurulmuştur. Kısa zaman içerisinde kendisinden emin adımlarla Türkiye'nin en iyi ajansları arasına girmeyi başarmıştır. Tesadüf olmayan bu başarısının arkasında, sektörün ileri gelenlerinden oluşmuş üst yönetim tecrübeleri ile dinamik ve heyecan dolu çalışan kadrosunun yaratmış olduğu etkili sinerji yatmaktadır.

Müşterisini tanıyan, ihtiyaçlarını belirleyen, mecralar ile güçlü ilişkileri olan ve global ortaklığın getirmiş olduğu bilgi birikimini pazara entegre eden yapısıyla en iyi olma yolunda hızla ilerleyen bir çözüm ortağıdır. Değişime kolay adapte olan ve yön veren yapısıyla çağın gereksinimlerine uyup markalarına en üst kalitede hizmet sunmayı prensip edinmiştir.

Markaları tüketicileri ile en doğru şekilde buluşturmak amacıyla stratejiden planlamaya, satın almadan uygulamaya, her alanda uzmanlaşmış kadrosu ve araçları ile tam servis veren bir iletişim ajansıdır.

İletişim bilgileri

Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok Balmumcu / İstanbul

Tel
+90 212 708 20 00

Faks
+90 212 708 20 20

Web Sitesi
www.peoplecomms.com.tr