Mixmey

Meyvenin Yeni Pestil Hali!
 

Mixmey, 2015 yılında İstanbul’da kurulmuş olup;  2019 yılı itibariyle İlbak Holding bünyesine katılmıştır. Genel müdürlüğü Beşiktaş Balmumcu’da bulunan Mixmey’in üretim merkezi Ereğli Konya’da bulunmaktadır. Mixmey tecrübeli gıda mühendisleri, ziraat mühendisleri ve endüstri mühendislerinin uzun ve detaylı AR-GE çalışmalarından sonra ilave şeker, gluten, renklendirici ve koruyucu gibi hiçbir katkı maddesi içermeyen ve elma ile farklı meyvelerin harmanlanmasıyla oluşmaktadır. Mixmey, %100 meyveden üretilen besleyici ve lezzetli bir sağlıklı atıştırmalıktır. 

Mixmey ailesi; Klasik Mixmey, Mixmey Mix ve Mixmey Bee olmak üzere 3 kategoriden oluşmaktadır. Klasik Mixmey; çilek, şeftali, hurma, vişne, böğürtlen ve erik olmak üzere birbirinden farklı  6 lezzetten oluşmaktadır. Elma ve 2 farklı meyvenin birleşimi olan Mixmey Mix ise şeftali&erik ve böğürtlen&vişne lezzetlerinden oluşmaktadır. Mixmey Bee ailesi için 4ü polenli 4ü propolisli olmak üzere 8 farklı lezzet sunmaktadır. 

Her yaş için mükemmel bir kahvaltı, spor sonrası enerji deposu, ofiste hızlı bir ara öğün, evde, okulda,  yolculukta sağlıklı, besleyici kolay bir atıştırmalıktır.

İletişim bilgileri

Genel Merkez
Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı Morbasan Sk. Koza iş Mrkz. C Blok No:14 K:12 Beşiktaş/İstanbul

Tel

+90 212 800 52 52

info@mixmey.com

Fabrika
Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:12 Ereğli / Konya

Web Sitesi
www.mixmey.com