Kentvizyon

AÇIKHAVA HAYATIN İÇİNDE BİR MECRA!
 

Kentvizyon, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda konumlanan yaklaşık 55.000 reklam yüzüyle Türkiye'nin öncü reklam satış ve pazarlama şirketidir. 150'ye yakın ofis çalışanı ve 300'ü aşkın operasyon elemanıyla İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere toplam nüfusun %63'üne erişim sağlayan 22 ilde faaliyet göstermektedir.

Bünyesinde billboard, giantboard, raket, otobüs durağı, silindir kule, megalight, megaboard, kuleboard ve outdoor TV gibi reklam üniteleri ile hizmet veren Kentvizyon'a 800'e yakın reklam panosu ve toplam 1.700'ün üzerinde CLP reklam yüzünün yanı sıra, stant alanları ve diğer özel reklam uygulamaları, EGO otobüsleri, alınlıklar, elektrik direkleri, YHT ve tramvay giydirme gibi transport ürün envanterleri bulunduran Kentvizyon, aynı zamanda Üniversite Medya markasıyla üniversiteler ve Portline markasıyla havalimanlarında da reklam verenlerine hizmet vermektedir.

Kentvizyon, farklı ihtiyaçlara sahip reklam verenlerinin hedeflerini gerçekleştirme vizyonu ile network planlamasını profesyonel olarak yapar ve reklam çalışmalarının yüksek görünürlük oluşmasını sağlar.

Kaliteli ve modern çizgisi ile şehir yaşamına renk katan açıkhava reklam üniteleri, şehrin en dikkat çekici noktalarında konumlanmıştır. Yaya ve araç trafiğinin olduğu önemli merkezlerde bulunan açıkhava reklam üniteleri, yüksek görülme oranına sahiptir ve reklam mesajını hedef kitleye en kısa ve etkili yoldan ulaştırır.

İletişim bilgileri

İstanbul

Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok Balmumcu / İstanbul

Tel
+90 212 800 52 00

Fax
+90 212 306 77 01

Web Sitesi
www.kentvizyon.com