Kentvizyon

Açıkhava Hayatın İçinde Bir Mecra!
 

Yaklaşık 35.000 reklam yüzü ile Türkiye'nin lider açıkhava reklam satış ve pazarlama şirketi olan Kentvizyon, toplam nüfusun %45'ini oluşturan İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere 10 ilde faaliyet göstermektedir.

Kentvizyon; billboard, giantboard, raket, silindir kule, megalight, megaboard, kuleboard, alınlık, dijital ve transport ürünlerini içeren geniş reklam üniteleri yelpazesiyle hizmet vermektedir. Transport ürünlerinin içinde otobüs durakları, tramvay giydirme, metro istasyon içi ürünleri gibi alternatif seçenekler de sunan Kentvizyon, aynı zamanda Portline markasıyla havalimanlarında da reklam verenlerine hizmet vermektedir.

Kaliteli ve modern çizgisi ile şehir yaşamına renk katan Açıkhava reklam üniteleri, şehrin en dikkat çekici noktalarında konumlanmıştır. Yaya ve araç trafiğinin olduğu önemli merkezlerde bulunan üniteler, yüksek görülme oranına sahiptir ve reklam mesajını hedef kitleye en kısa ve etkili yoldan ulaştırır.

Kentvizyon’un uzman ekibi, farklı ihtiyaçlara sahip reklam verenlerinin hedeflerini gerçekleştirmek ve mesajlarını hedef kitleleriyle en etkili şekilde buluşturmak amacıyla en doğru network planlaması yapar ve reklamların yüksek görünürlüğe ulaşmasını sağlar.

Kentvizyon özellikle giantboard ünitelerinde gerçekleştirdiği yaratıcı çalışmalar ile makro bağlamda Açıkhava mecrasına duyulan ilgiyi artırdığı gibi mikro ölçekte reklam verenlerin yatırımlarının değerini de yükseltmektedir. Kentvizyon’u rakiplerinden ayıran diğer bir özelliği de sahip olduğu geniş envanterle sanat çalışmalarına destek olmasıdır. Günümüze kadar birçok sanatsal etkinliğe destek olan Kentvizyon, bu sayede hem şehri güzelleştirmekte hem de sokakla en iç içe mecra olma özelliği ile halkın sanatla buluşma noktası olma misyonunu üstlenmektedir.

İletişim bilgileri

İstanbul

Barbaros Bulvarı Morbasan Sokak Koza İş Merkezi C Blok Balmumcu / İstanbul

Tel
+90 212 800 52 00

Fax
+90 212 306 77 01

Web Sitesi
www.kentvizyon.com