Baskı Hizmetleri

Kaliteli malzemeler, uzman üretim, satış ve uygulama ekipleri İlbak'ın baskı sektöründeki başarısının sırları olarak özetlenebilir.
 

BASKI SEKTÖRÜNÜN DÜNÜ VE YARINI
 

Basım sanayi işleri küresel ölçekte özellikle teknolojideki gelişmelere bağlı olarak önemli gelişim ve değişimler göstermektedir.

2014 yılından itibaren 2019 yılına gelene dek dünya ekonomisindeki iyileşmenin de katkısı ile dünya basım sanayinde iş hacmi büyümektedir.

Ülkemizde baskı hizmetleri Avrupa ülkeleri ile yarışabilir duruma gelmiştir. Bu başarının kaynağı sektördeki teknolojik altyapı, makine parkuru ve kalifiye insan kaynağıdır.
 

SEKTÖRDE İLBAK HOLDİNG
 

Açıkhava reklamcılığında oyun kurucu olan İlbak, onun ayrılmaz bir parçası olan baskı sektörüne de BBM ile giriş yapmıştır. Açıkhava mecrasının ayrılmaz bir parçası olan baskı hizmeti ile firmalara nitelikli, kaliteli ve amaca uygun malzemeler sağlama konusunda da tamamlayıcı rol oynamaya başlamıştır.

Büyük Baskı Merkezi'nde yer alan tüm başarı faktörleri markanıza açıkhava kampanyalarında olduğu kadar iç mekan uygulamaları, butik matbaa çözümleri ve araç giydirme benzeri dijital uygulamalarıyla reklam mesajınızın hedefine her yoldan ulaşmasında en büyük desteği sağlar. Tuzla'daki 8000 metrekare fabrikamız, düzenli olarak yaptığımız yatırımlarla en donanımlı hale gelen makina parkurumuz ve Balmumcu'daki genel müdürlük binasındaki uzman ekibimizle müşterilerimize en iyi sonucu sunmak için çalışıyoruz

 

SEKTÖRDEKİ İLBAK ŞİRKETLERİ
BBM