Turizm

İlbak Holding, diğer sektörlerde olduğu gibi turizm sektöründe de marka değerine uygun, müşteri memnuniyetini her zaman öncelik haline getiren hizmet anlayışıyla öne çıkmayı amaçlamaktadır.

Turizm sektörü için kilit öneme sahip konaklama hizmetlerinin sürdürülebilir olması için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.

İlbak Holding olarak turizm sektöründe de müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli kılarak; üstün kalite ve hizmet anlayışına önem vermekteyiz

TÜRKİYE'DE TURİZM ve İLBAK HOLDİNG
 

Turizm, Türkiye ekonomisi içinde oldukça büyük paya sahip başlıca sektörlerden biridir. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde İstanbul sadece turistik açıdan değil aynı zamanda kongre, spor ve sağlık turizmleri için de çok önemli bir şehir haline gelmiştir. Tekstilkent, modern şehrin özel konumunda yer alan, büyük alışveriş merkezlerinin varlığı, İstanbul Havalimanına yakınlığı, iş merkezleri ve eğlence mekanlarına alternatifli yollar sayesinde ulaşım olanağı ile talep edilen bir bölgedir. Konumunun özelliği sayesinde Ramada Plaza birçok farklı müşteri kitlesine ulaşabilmektedir.

Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent 'tir. İlbak Holding, franchise kontratıyla işletmesini ilk elden üstlenmektedir.

İlbak Holding, Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent oteliyle marka değerine uygun, misafir memnuniyetine her zaman önceliği veren hizmet anlayışıyla öne çıkmayı amaçlamaktadır. 

İlbak Holding gelecek dönemde turizm alanındaki yatırımlarını artırarak sektördeki başarısını ve kalitesini sürdürmeye devam etmeyi hedeflemektedir.