Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent

Turizm otelcilik sektöründe uluslararası alanda tecrübeli yönetici kadrosu etrafında kurgulanan işletme grubu
 

Turizm alanında önceliği şehir otelciliğine tanıyan İlbak Holding'in turizm alanındaki ilk projesi Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent 'tir. İlbak Holding, gayrimenkul geliştirme operasyonları doğrultusunda geliştirdiği otel projelerini franchise kontratlarla markalandırarak işletmesini ilk elden üstlenmektedir.

Turizm otelcilik sektöründe uluslararası alanda tecrübeli yönetici kadrosu etrafında kurgulanan işletme grubu ile İlbak Holding, marka değerine uygun, müşteriye her zaman ilk önceliği veren hizmet anlayışı ile öne çıkmaktadır.

Medya ve reklamcılık iş kollarını kullanma imkanına sahip oluşu sayesinde İlbak Holding, hem marka hem de proje anlamında pazarlama ve bilinirliğe değerli katkılar sağlayabilmektedir.
 

Neden Ramada Plaza Tekstilkent?
 

Modern şehrin özel lokasyonunda yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunan, havaalanları, iş merkezleri ve eğlence mekanlarına alternatifli yollar ile ulaşım olanağı sağlayan otelimizde İstanbul'u karış karış keşfetmenize olanak sağlıyoruz.

Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış gün ışığı alan konforlu toplantı salonları seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibarıyla ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliğiyle de fark yaratan Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.

  • 322 Deluxe ve Suit Oda
  • 9 Adet Toplantı ve Etkinlik Salonu
  • Fitness & Spa merkezi kullanımı, kapalı otopark ve vale hizmeti, kuru temizleme, danışma ve döviz bozma işlemleri, 24 saat hizmet veren iş merkezi

Ayrıca Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent Turizm Bakanlığı'nın değerlendirmeleri sonucu "Yeşil Yıldız" belgesine sahip olmuştur. Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent Genel Müdürü "Çevreye Duyarlı Tesis" olduğunu kanıtlayarak su ve enerji tasarrufu sağladıklarını, çevreye zarar veren maddelerin tüketiminden uzak durduklarını ve geri dönüşümlü maddelerin kullanımını teşvik ettiklerini belirtmiştir.

İletişim bilgileri

Ramada Plaza By Wyndham İstanbul
Oruç Reis Mah. Tekstilciler Cad. No:3 Esenler / İstanbul

Telefon
+90 212 443 03 03

Faks
+90 212 443 03 04

Web Sitesi
www.ramadaplazatekstilkent.com