Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan mükemmeliyetçi hizmet anlayışı.
 

Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent tecrübeli yönetici kadrosuyla, marka değerine uygun, müşteri memnuniyetine her zaman önceliği veren hizmet anlayışı ile öne çıkmaktadır.

Büyük alışveriş merkezleri, havaalanları, iş merkezleri ve eğlence mekanlarına kolay ulaşım imkanı sunan Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent hem turistik hem de iş oteli olarak konumlanmaktadır.

Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent'in yüksek teknoloji ile hazırlanmış, gün ışığı alan konforlu toplantı salonları seminer, organizasyon, workshop gibi toplantılar için ideal bir mekandır. Konumu itibarıyla ideal bir iş oteli olmanın yanı sıra oda çeşitliliğiyle de fark yaratan Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent, modern yaşamın sağladığı tüm olanakları misafirlerine sunmak üzere tasarlanmıştır.

  • 46sı Suit Oda olmak üzere toplam 322 oda
  • 5 Adet Toplantı ve Etkinlik Salonu
  • Fitness & Spa merkezi kullanımı, kapalı otopark ve vale hizmeti, kuru temizleme ve danışma işlemleri ile 24 saat hizmet veren iş merkezi

Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent Turizm Bakanlığı'nın değerlendirmeleri sonucu "Yeşil Yıldız" belgesine sahip olmuştur. Ayrıca Tripadvisor’ın dünya çapındaki tüm oteller arasından ilk %10’luk dilime giren otellere verdiği “Travelers’ Choice 2021” ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Tekstilkent misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemle ‘2022 Best of Ramada Ödülü'ne’ layık görülmüştür

İletişim bilgileri

Ramada Plaza By Wyndham İstanbul
Oruç Reis Mah. Tekstilciler Cad. No:3 Esenler / İstanbul

Telefon
+90 212 443 03 03

Faks
+90 212 443 03 04

Web Sitesi
www.ramadaplazatekstilkent.com