Tarih: 22.02.2024

2024 Wyndham EMEA SUMMIT’te ‘’HOTEL OF THE YEAR 2023’’ ödülünü Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent adına Otelin Genel Müdürü Sn.Deniz Erçekin aldı !

Tecrübesi ve hayata geçirdiği yatırımlarla Türkiye’nin köklü kurumları arasında yer alan İlbak Holding’in turizm alanındaki ilk projesi Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Tekstilkent bir otelin alabileceği en prestijli ödül olan ‘’HOTEL OF THE YEAR 2023’’ ödülüne layık görülmüştür.

Üstün hizmet kalitesiyle eşsiz bir konaklama imkânı sunan Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Tekstilkent, yüksek konfora sahip ve ferah tasarımlı 322 odadan meydana geliyor.

İstanbul Havalimanı ve toplu ulaşıma yakınlığı ile bilinen otel, iş seyahati yapan profesyoneller için de bir avantaj sağlamaktadır.

ISO 50001, Sürdürülebilir Turizm, Sıfır Atık, Yeşil Yıldız, Wyndham Green sertifikalı otel, aynı zamanda art arda 2021 ve 2022 Best Of Ramada ödülüne layık görülmüştür.

Ramada Plaza By Wyndham İstanbul Tekstilkent’in Genel Müdürü Sn. Deniz Erçekin, katıldığı törende ‘’HOTEL OF THE YEAR 2023’’ ödülünü alırken ‘Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu prestijli ödülleri almak için turizm sektöründe her zaman en iyisini üretmek için çalışacağız.’ ifadesinde bulundu.

Sn. Deniz Erçekin, ödül töreninde hizmet kalitesi yaklaşımı ve müşteri memnuniyeti ifadelerine yer verirken aynı zamanda tüm ekibine de teşekkürlerini iletti.