HAKKIMIZDA

Super 8 busıness otel zinciri Türkiye'de!

Tarih: 1.06.2013

Dünyanın en büyük otel grubu Wyndham markası olan ekonomik business otel zinciri SUPER 8, CATHIC'de - Türkiye ve Komşu Bölgeler Otel Yatırımları Konferansı – gerçekleştirilen imza töreniyle Avrupa ile eşzamanlı olarak Türkiye'de başlayacak.

İlbak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İlbak ile Wyndham Hotels Başkan ve CEO'su Eric Danziger'in katılımıyla İlbak Holding/Wyndham Hotel Group tarafından SUPER 8 otel zincirinin Türkiye lisans hakları ile ilgili imza töreni 30 Mayıs 2013 günü The Marmara'da düzenlendi.

Bu imza töreniyle İlbak Holding, medya, reklam, madencilik ve inşaat sektöründeki yatırımlarının yanısıra, turizm sektörünün en büyük otel gurubu Wyndham Hotels Group ile sadece Amerika'da yer alan ekonomik otel zinciri olan Super 8'i,Türkiye'de hayata geçirecek.

Avrupa ülkeleriyle eş zamanlı olarak devreye giren bu dev yatırımın imza törenine CATHIC adına Jonathan Worsley, Wyndham Hotels Başkan ve CEO'su Eric Danziger, İlbak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İlbak ve iş dünyası ve medyadan konuklar katıldı.

İlbak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa İlbak konuşmasında; "2012 başında turizm sektöründe dünya devi olan Wyndham ile ilk adımı Ramada Plaza Tekstilkent oteli projesi ile attık. Sürdürülen yeni yatırım çalışmaları sonunda Wyndham Hotels Group'la bu kez heyecan duyduğumuz Süper 8 otel projesinde biraraya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Attığımız bu imzayla, Amerika'daki ekonomik business otel zinciri Super 8'in Türkiye lisans hakları ile şehir otelciliğine farklı bir boyut kazandıracağız' dedi.

Wyndham Hotels Group adına konuşan Eric Danziger, 'Bir kez daha İlbak Holding ile ortak çalışmaya imza atmaktan mutluluk duyuyorum. Ekonomik business otel sınıfında en büyük otel markası olan, konuklarına her koşulda, bütçe ve seyahat amacına uygun çözümler sunan Super 8'i Amerika'dan sonra Avrupa'yla eş zamanlı Türkiye'yle buluşturuyoruz' ifadelerine yer verdi.

İlbak Holding, bu sözleşme ile 66 ülkedeki 7,380 otel ve 631,800 oda kapasitesi olan Wyndham Hotels Group'nun bünyesinde önümüzde ki 10 yıl içinde Türkiye'de 20 otel açmayı hedefliyor. Kalite ve rahatlığı ekonomi ile birleştiren Super 8, 18-20 m2'lik odalarıyla iş hayatının tüm ihtiyaçlarını uygun fiyatla karşılıyor.

Super 8 otel Istanbul'dan başlayarak 2014 tarihinden itibaren Türkiye'nin çeşitli şehirleride hizmete girecek.

Euro.Message madebycat