İlbak'ta Hayat

Dilek Medeni – Satış Direktörü

9 yıldır İLBAK'lıyım. İLBAK'ın kurumsallaşma sürecinde kuruluş aşamalarına şahit olduğum şirketler olması sebebiyle İLBAK benim için sadece bir işyeri değil, bir aile. Proje Sorumlusu olarak başlayıp, Satış Müdürü ve Direktörü olarak kariyerimde ilerlerken aslında hem şirketlerimizle hem de ekip arkadaşlarımızla hep birlikte büyüdüğümüz bir yapı içerisinde çalışıyoruz. İşi keyifli hale getiren kişilerdir ve keyifle yapılan işlerde başarı kaçınılmazdır ki İLBAK bunu bize yaşattırıyor.

Cenk Üretencan – Maden Fabrika Direktörü

3 yıldır İLBAK'lıyım. İLBAK deyince hissetiklerim kurumsal, vizyon sahibi, yenilikçi kelimeleri. İLBAK birbiriyle empati kurabilen koskoca bir aile. Kendi branşım ile ilgili büyük bir madencilik projesinin en başından beri yürütülmesiyle alakalı, bütün teknik ve idari süreçlerin yönetimi konusunda büyük bir denetim kazandım ve kazanmaya devam ediyorum. Bundan sonra ise İLBAK'ın yönetim süreçleri üzerine büyük projeler gerçekleştirmek arzusu, beni açıkçası çok heyecanlandırıyor.

Özge Erkan/ Marka Yöneticisi

Bugün İlbaklı oluşumun sekizinci ay dönümü. Gücünü çeşitliliğinden alan genç ve dinamik İlbak, birden çok sektörde pazar lideri konumunda. Kökleri aileye dayanan kurumsal bir yapı olması nedeniyle, holdingimiz sıcaklığını kaybetmeden profesyonelleşmiş bir kurum kültürüne sahip. Bu sıcaklık, kendinizi güvende hissetmenize ve gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza katkıda bulunuyor. Nitelikli çalışmanın takdir edildiği bir ortam ise üretkenliği artırıyor. Böylece İlbak'ın devamlı gelişen dinamik yapısıyla bütünleşerek kariyer hedefinize güçlü adımlarla ilerliyorsunuz. Başarı konusunda standartları yüksek bir birey olarak kendimi ilk günden beri ait hissettiğim kurumumun, mevcut ve gelecek başarılarına katkıda bulunmaktan gurur duyuyorum.

Euro.Message madebycat